Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-04-11 06:42

lorem

  • Yurtiçinde Şubat ayı cari işlemler dengesi verisi açıklanacak. 
  • Yurtdışında ABD mart ayı TÜFE takip edilecek. 
  • Çin Devket Başkanı Xi Jinping, bankacılık otomotiv gibi sektörlerle ilgili açıklamaları ve Trump'ın olumlu dönüşü sonrası küresel piyasalarda alış gerçekleşti.
  • ABD donanma gemisinin ardından Çin donanmasına ait geminin de Akdeniz'e hareket ettiği belirtildi. Haber akışı takip edilecek.
  • Borsa İstanbul'da negatif açılış bekleniyor. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.