Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-05-29 06:34

lorem

  • Dün TCMB faiz koridoruna geri dönerek haftalık repo faizini politika faizi olarak belirledi. Borç alma ve verme faiz oranlarını da yükselterek piyasa normaline getirdi. (1 Haziran'da devreye girecek)
  • Merkez Bankası'nın adımı sonrasın dolarda geri çekilme yaşanırken Çetinkaya ve Şimşek'in Londra ziyareti ve gelecek haber akışı takip edilecek. 
  • Yurtdışında ABD Mayıs ayı tüketici güven endeksi verisi açıklanacak.
  • Yurtiçinde önemli bir veri bulunmuyor.
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.