Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-10-08 06:28

lorem  • Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Macaristan ziyareti bugün başlıyor. Olası haber akışı takip edilecek.
  • Asya hisse senetleri, Çin hisse senetlerindeki değer kaybı ve teknoloji sektörüne gelen satışlarla geriledi. Çin merkez bankası zorunlu karşılıkları indirdi.
  • Geçtiğimiz hafta ekside kapatan ABD piyasalarının ardından bu hafta Asya piyasasından da soğuk rüzgar esiyor. Risk iştahı düşük
  • Bugün sakin bir gündem olsa da haftanın genelinde yoğun veri akışı takip edeceğiz.
  • Borsa İstanbul’da negatif açılış bekleniyor. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.