Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-10-15 06:22

lorem
  • Türkiye, IMF'de icra direktörü oldu.
  • Yurtdışında risk iştahı yeniden pozitife dönmese de borsalardaki düşüş hareketleri yavaşladı. Bu nedenle dışarıdan ılımlı bir hava esebilir.
  • Yurt içi yerleşikler, yılın  8 ayında yurt dışına 2,8 milyar dolarlık doğrudan yatırım yaparken, bu rakam geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 30,3'lük artışa işaret etti.
  • Temmuz ayı işsizlik oranını takip ediyor olacağız. (10.00)
  • Borsa İstanbul'da pozitif  açılış bekleniyor.Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.