Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-11-02 06:24

lorem  • Avrupa borsaları karmaşık bir kapanış yapsa da dün yükselişle kapatan ABD borsalarından sonra bu sabah Asya piyasalarında iyimserlik hakim.
  • ABD Başkanı Trump, Çin ile olası bir anlaşma için talimat verdi.
  • İstanbul Ticaret Odası , İstanbul enflasyonunu açıkladı ve açıklamaya göre İstanbul'da perakende fiyatlar Ekim ayında aylık %3,47 yükseldi.
  • 15:30'da ABD Ekim Ayı Tarım Dışı İstihdam verisini takip ediyoruz.
  • Borsa İstanbul'da pozitif açılış bekleniyor.
Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.