Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-11-13 06:23

lorem

  • Çin ile ABD Devlet Başkanlarının görüşmesi öncesinde ikinci düzeyde iki ülke arasında ticaret görüşmelerinin devam ettiği haberleri geliyor.
  • Dün ekside kapatan ABD Piyasalarından sonra bu sabah Asya piyasaları da satıcılı.
  • Düşen petrol fiyatlarına ilişkin olarak Trump OPEC'in üretim kesintisine gitmemesi gerektiğini belirtti.
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump ile yaptığı görüşmeye ilişkin olarak Halkbank konusunda Trump'ın talimat vereceğini belirtti.
  • Borsa İstanbul'da hafif alıcılı açılış bekleniyor.Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.