Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-01-03 06:34

lorem
  • Bugün yurtiçinde TÜFE ve ÜFE verileri açıklanacak. (saat: 10:00) 
  • Yurtdışında İngiltere aralık ayı inşaat PMI, ABD'de ADP tarım dışı istihdam değişikliği, haftalık işsizlik maaşı başvuruları takip edilecek. 
  • Dolar/TL Asya'da düşük hacimli ve tombul parmak denilen işlemlerde sert yükselerek 5,8367 ile 15 Ekim'den bu yana en yüksek seviyesini görmesine karşılık, 5,46 seviyelerine geri çekildi. 
  • Avrupa Borsaları, Çin ekonomisindeki yavaşlamanın küresel büyümeye yönelik endişeleri artıracağı etkisiyle karışık seyirle kapandı. 
  • Borsa İstanbul'da negatif açılış bekleniyor. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.