Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-01-11 06:28

lorem

  • Güne satıcılı başlayan ABD Borsaları FED/Powell açıklamalarının ardından 5. günde de alıcılı kapanırken, Avrupa Borsalarında ise Fransa dışında alıcılı kapanışlar gerçekleşti
  • Fed Başkanı Powell Ekonomi Kulübü’nde faiz konusunda sabırlı olacağız derken, Fed/Bullard, "Fed faiz artırımında yolun sonuna geldi" dedi. 
  • Trump, hükümetin kapalı olduğu 20. günde Meksika sınırını ziyaret etti. Trump, duvar için istenen ödenek bütçeye konulmadığı takdirde Ulusal Acil Durum ilan edeceğini söyledi. 
  • Pompeo: Trump, Suriye'de tekrar askeri eyleme geçmek istiyor, ancak bunu yapmayacağını umuyoruz.
  • Borsa İstanbul'da pozitif açılış bekleniyor. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.