Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-01-17 06:30

lorem


  • ·          İngiltere Başbakanı May hükümeti için parlamentoda güvenoyu alırken B planını Pazartesi günü sunmayı planlıyor.AB yetkililerinin İngiltere'deki siyasi kargaşa nedeniyle Brexit'i 2020'ye ertelemeyi değerlendirildiği belirtiliyor.

  •       TR/Dışişleri: Türkiye, Münbiç Yol Haritası’nın uygulanma sürecinin en kısa sürede tamamlanması amacıyla ABD ile müştereken yürüttüğü faaliyetleri kararlılıkla sürdürecektir. 
  • ·         Euro Bölgesi’nde TÜFE, ABD’de OPEC aylık raporu, İşsizlik Başvuruları verileri açıklanacak.
  • ·         ABD Borsaları dün pozitif kapanış gerçekleştirmesine karşılık, ABD vadelileri bugün %0,3 ekside.
  • ·         Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.
Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.