Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-03-19 06:12

lorem

  • İçeride önemli bir veri akışı bulunmazken İngiltere’de İşsizlik Oranı, Euro Bölgesi ve Almanya’da ZEW Ekonomik Hissiyatı verileri, ABD’de ise Fabrika Siparişleri verileri açıklanacak.
  • İngiliz parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarası'nın Başkanı John Bercow, hükümetin AB ile vardığı Brexit anlaşmasının aynı şekliyle bir kez daha oylanamayacağını söyledi.
  • AB ve Çin, 2020 Yılı Karşılıklı Yatırım Anlaşmasını Tamamlamak Üzere Anlaşmaya Varacak (AB-Çin liderleri Nisan zirvesi için taslak bildirgesi).
  • Goldman Sachs: TCMB’nin Nisan’da faiz değiştirmemesi TL’yi destekleyebilir
  • Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.