Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-04-12 06:16

lorem


  •   ABD'nin Ankara Büyükelçiliği adayı: Türkiye'nin Rusya'dan S-400 alımını hayata geçirmesi halinde F-35 programının parçası olamayacağı mesajı Türk yetkililere en yüksek düzeyde açık şekilde iletildi 
  •      Türkiye'yi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın temsil edeceği IMF-Dünya Bankası Bahar Toplantıları 12-14 Nisan'da Washington'da gerçekleştirilecek. 
  •    AB, ABD'yle resmi ticaret görüşmeleri için yeşil ışık yaktı. AB kaynakları her ikitarafın büyükelçilerinin görüşmeyi kabul ettiklerini kaydetti.
  •     IMF Uzman Ekonomisti Gopinath: Otomotiv sektörüne ilişkin tarife savaşı ABD-Çin ticaret savaşından daha fazla zarar verir 
  •       Borsa İstanbul'da negatif açılış bekleniyor.Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.