Son haberler..

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2017-12-19 06:30

lorem  • ABD’de vergi tasarısının yarattığı iyimserlik piyasalarda yeni zirveleri beraberinde getirmekte.
  • ABD’de vergi tasarısı saat 21:30’da Temsilciler Meclisi’nde Oylanacak, kabul edilirse yarın Senato’da oylanacak.
  • Güney Afirka’da iktidar partisi liderliğine Ramaphosa’nın seçilmesi başta Rand olmak üzere gelişmekte olan ülke kurlarının değerlenmesini sağladı.
  • Almanya’da saat 12:00’de IFO Endeksleri, ABD’de saat 16:30’da konut başlangıçları ve cari işlemler dengesi verileri açıklanacak.
  • Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.